Untitled Document
 
O NAS
 
 

Biuro Podatkowe B&C FUTURE Beata Cybulska prowadzi obsługę finansowo-księgową na najwyższym poziomie merytorycznym, w miłej i życzliwej atmosferze.

Nasza firma otacza swego Klienta opieką na każdym etapie działalności. Sprawia, że czuje się on bezpiecznie w sferze biznesowej.
Wybieramy najlepszą formę opodatkowania, doradzamy w bieżących sprawach podatkowych.
Obsługujemy podmioty gospodarcze o zróżnicowanym profilu działania i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe, jednoosobowe firmy, jak i spółki prawa handlowego z kapitałem polskim bądź zagranicznym, jak również stowarzyszenia czy fundacje.

Biuro Podatkowe B&C FUTURE Beata Cybulska specjalizuje się w obsłudze księgowej i kadrowej organizacji pozarządowych, tj. stowarzyszeń i fundacji. Na rynku dolnośląskim wyróżniamy się znajomością zasad funkcjonowania, rachunkowości i opodatkowania organizacji pozarządowych. Wyznacznikiem sukcesu naszych działań jest gruntowne wykształcenie kadry w tym zakresie (prace naukowe na w/w temat) i wieloletnia praktyka zawodowa.
Prowadzimy księgowość stowarzyszeń oraz księgowość fundacji jednostek zarówno prowadzących tylko działalność statutową, jak i gospodarczą oraz organizacje pożytku publicznego.

Działalność rozszerzyliśmy o branże uzupełniające - consulting bankowy i ubezpieczenia - by oferować możliwie najszerszy zakres usług niezbędnych w codziennej działalności biznesowej.

Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najnowsze, sprawdzone i zaawansowane oprogramowanie. Gwarantujące ono poprawność i rzetelność dokonywanych operacji oraz bezpieczeństwo przechowywanych danych.

 
 
?str=03
?str=04
?str=05
?str=06
?str=07
?str=08
?str=09