Biuro Rachunkowe BC FUTURE - Referencje

Właściciel biura posiada świadectwo kwalifikacyjne wydane przez Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych Nr 15335/2006.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Biuro Rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo-księgowymi.

Klienci o BC Future:

BLUE LINE Iwona Seweryn-Sołtyk www.blueline.pl

BC Future wykonuje świadczone usługi w sposób rzetelny i terminowy, a w rozwiązywaniu problemów podatkowych jest ekspertem, dlatego polecam go jako godnego zaufania partnera.

SEMPIK- HOL Katarzyna Sempik

Beata Cybulska - niezwykła kobieta! Sprawdźcie sami!

ACTivity fOr fUTure Krzysztof Browarny www.actout.pl

BC FUTURE to profesjonalizm rozliczeń podatkowych i finansowych prowadzony w niespotykanej atmosferze sprzyjającej zrozumieniu potrzeb klienta. To Partner godny zaufania, u którego odnalazłem wiele wskazówek praktycznych, dzięki którym dziś moja firma funkcjonuje lepiej. BC FUTURE to przejrzystość doradztwa i planowania bezpiecznej przyszłości, to łączenie zaangażowania w obsługę klienta z ogromem, nie tylko bezcennej, ale przede wszystkim skutecznej wiedzy. Pani Beato - Pani Gratuluję, Państwu POLECAM!

PRAMERICA ŻYCIE TUIR SA Kierownik Sekcji Sprzedaży Beata Pochwałowska www.pramerica.pl

Zapracowała u mnie na opinię zaufanej, doświadczonej i znającej swój fach księgowej.

RADIO TAXI SERC Stowarzyszenie Przedsiębiorców Prywatnego Transportu Pomoc Dzieciom i Niepełnosprawnym Przewodniczący Zarządu Ryszard Szynal www.taxi.net.pl

Biuro Podatkowe BC FUTURE stosuje nowoczesne i innowacyjne oprogramowanie finansowo-księgowe. Wiedza merytoryczna i kompetencja zawodowa poparta bogatym doświadczeniem z dziedziny rachunkowości stowarzyszeń pozwoliło nam na rozwój dotychczasowej działalności. BC Future to firma przestrzegająca kodeksu etyki zawodowej. Dzięki temu my ufamy BC Future, a nam ufają nasi Klienci. Zaufaj i Ty!